Licensed to Western Connecticut State Univ
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/13/2018 12:55 PM
                           WCSU v Hunter - 1/13/2018                           
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hunter College-MR  'B'                                 NT    2:04.14   11  
     1) Mamone, Julia A 19              2) Nash, Em M 18                  
     3) Lacchab, Hanaa 19               4) Lee, Katherine J 18            
                  32.18     1:06.24 (34.06)     1:36.80 (30.56)     2:04.14 (27.34)
  2 Hunter College-MR  'A'                                 NT    2:07.48    4  
     1) Oczos, Gabrielle 19             2) Dundon, Virginia Anne 19       
     3) Helmy, Samantha 18              4) Rubiano, Alexandra K 21        
                  32.16     1:06.72 (34.56)     1:39.62 (32.90)     2:07.48 (27.86)
  3 Western Connecticut State Univ-CT  'A'                 NT    2:18.19    2  
     1) Wright, Olivia D 19             2) Rwabukamba, Albertine 22       
     3) Alfieri, Annelise 20            4) Sosnoski, Liv 21               
                  34.50     1:12.92 (38.42)     1:46.44 (33.52)     2:18.19 (31.75)
 -- Hunter College-MR  'C'                                 NT   X2:15.31  
     1) Xue, Kelly E 21                 2) Magsuci, Alexa 19              
     3) Baran, Molly G 19               4) Bzikot, Michelle 18            
                  33.27     1:09.50 (36.23)     1:44.18 (34.68)     2:15.31 (31.13)
 
Event 2  Women 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Knobler, Sera A           19 Hunter-MR                 NT   19:31.73    9  
                  32.51     1:06.96 (34.45)     1:42.28 (35.32)     2:17.55 (35.27)
        2:52.84 (35.29)     3:28.26 (35.42)     4:03.70 (35.44)     4:39.17 (35.47)
        5:14.61 (35.44)     5:50.11 (35.50)     6:25.62 (35.51)     7:01.32 (35.70)
        7:36.99 (35.67)     8:12.75 (35.76)     8:48.61 (35.86)     9:24.56 (35.95)
       10:00.56 (36.00)    10:36.22 (35.66)    11:12.08 (35.86)    11:47.96 (35.88)
       12:23.59 (35.63)    12:59.33 (35.74)    13:35.14 (35.81)    14:11.14 (36.00)
       14:47.33 (36.19)    15:22.96 (35.63)    15:58.72 (35.76)    16:34.67 (35.95)
       17:10.35 (35.68)    17:46.10 (35.75)    18:21.64 (35.54)    18:57.39 (35.75)
       19:31.73 (34.34)
  2 Peet, Rachel C            21 WestConn-CT               NT   20:53.91    4  
                  32.78     1:08.75 (35.97)     1:45.62 (36.87)     2:23.33 (37.71)
        3:01.18 (37.85)     3:39.63 (38.45)     4:17.84 (38.21)     4:56.22 (38.38)
        5:34.78 (38.56)     6:13.36 (38.58)     6:51.66 (38.30)     7:30.28 (38.62)
        8:08.69 (38.41)     8:47.09 (38.40)     9:25.38 (38.29)    10:03.58 (38.20)
       10:41.95 (38.37)    11:20.11 (38.16)    11:58.41 (38.30)    12:36.64 (38.23)
       13:14.94 (38.30)    13:53.26 (38.32)    14:31.59 (38.33)    15:09.94 (38.35)
       15:48.24 (38.30)    16:26.88 (38.64)    17:05.32 (38.44)    17:43.78 (38.46)
       18:22.15 (38.37)    19:00.56 (38.41)    19:39.04 (38.48)    20:17.13 (38.09)
       20:53.91 (36.78)
  3 Valente, Christina M      21 Hunter-MR                 NT   22:06.39    3  
                  33.78     1:12.03 (38.25)     1:52.21 (40.18)     2:32.54 (40.33)
        3:13.17 (40.63)     3:53.45 (40.28)     4:33.88 (40.43)     5:14.84 (40.96)
        5:55.46 (40.62)     6:35.93 (40.47)     7:16.40 (40.47)     7:57.00 (40.60)
        8:37.69 (40.69)     9:18.60 (40.91)     9:59.55 (40.95)    10:40.15 (40.60)
       11:20.59 (40.44)    12:00.89 (40.30)    12:41.67 (40.78)    13:22.92 (41.25)
       14:03.95 (41.03)    14:44.89 (40.94)    15:25.31 (40.42)    16:06.19 (40.88)
       16:46.75 (40.56)    17:27.64 (40.89)    18:08.59 (40.95)    18:49.18 (40.59)
       19:30.05 (40.87)    20:10.65 (40.60)    20:51.21 (40.56)    21:30.16 (38.95)
       22:06.39 (36.23)
  4 Bell, Juliana R           20 WestConn-CT               NT   22:48.01    2  
                  36.65     1:16.20 (39.55)     1:57.07 (40.87)     2:38.39 (41.32)
        3:19.52 (41.13)     4:00.85 (41.33)     4:42.29 (41.44)     5:24.05 (41.76)
        6:06.27 (42.22)     6:47.02 (40.75)     7:29.00 (41.98)     8:10.86 (41.86)
        8:53.34 (42.48)     9:35.61 (42.27)    10:17.50 (41.89)    10:58.57 (41.07)
       11:40.57 (42.00)    12:22.75 (42.18)    13:03.76 (41.01)    13:45.28 (41.52)
       14:27.42 (42.14)    15:09.50 (42.08)    15:51.98 (42.48)    16:34.03 (42.05)
       17:16.19 (42.16)    17:58.31 (42.12)    18:40.63 (42.32)    19:22.35 (41.72)
       20:03.01 (40.66)    20:45.32 (42.31)    21:27.37 (42.05)    22:08.47 (41.10)
       22:48.01 (39.54)
  5 Huezo, Grace S            21 Hunter-MR                 NT   23:18.80    1  
                  37.21     1:17.24 (40.03)     1:58.19 (40.95)     2:39.72 (41.53)
        3:21.88 (42.16)     4:04.43 (42.55)     4:46.69 (42.26)     5:29.14 (42.45)
        6:12.29 (43.15)     6:54.99 (42.70)     7:38.42 (43.43)     8:21.34 (42.92)
        9:04.45 (43.11)     9:46.71 (42.26)    10:30.11 (43.40)    11:13.64 (43.53)
       11:56.35 (42.71)    12:39.06 (42.71)    13:21.83 (42.77)    14:05.37 (43.54)
       14:48.51 (43.14)    15:32.03 (43.52)    16:15.87 (43.84)    16:58.72 (42.85)
       17:42.41 (43.69)    18:25.30 (42.89)    19:08.66 (43.36)    19:52.62 (43.96)
       20:34.95 (42.33)    21:17.48 (42.53)    21:58.81 (41.33)    22:39.35 (40.54)
       23:18.80 (39.45)
 
Event 3  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Xue, Kelly E              21 Hunter-MR                 NT    2:15.46    9  
                  31.35     1:05.59 (34.24)     1:40.32 (34.73)     2:15.46 (35.14)
  2 Oczos, Gabrielle          19 Hunter-MR                 NT    2:16.67    4  
                  32.77     1:08.02 (35.25)     1:43.05 (35.03)     2:16.67 (33.62)
  3 Marshall, Robin           21 Hunter-MR                 NT    2:34.01    3  
                  35.14     1:14.16 (39.02)     1:54.65 (40.49)     2:34.01 (39.36)
  4 Rwabukamba, Albertine     22 WestConn-CT               NT    3:02.00    2  
                  38.95     1:23.41 (44.46)     2:13.30 (49.89)     3:02.00 (48.70)
  5 Paternoster, Jess         19 WestConn-CT               NT    3:08.62    1  
                  42.16     1:30.16 (48.00)     2:19.82 (49.66)     3:08.62 (48.80)
 
Event 4  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lee, Katherine J          18 Hunter-MR                 NT      28.13    9  
  2 Nash, Em M                18 Hunter-MR                 NT      28.17    4  
  3 Wright, Olivia D          19 WestConn-CT               NT      28.65    3  
  4 Sosnoski, Liv             21 WestConn-CT               NT      30.97    2  
  5 Marmorato, Michaela R     18 Hunter-MR                 NT      34.23    1  
 
Event 5  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rubiano, Alexandra K      21 Hunter-MR                 NT    2:25.24    9  
                  29.92     1:07.95 (38.03)     1:51.23 (43.28)     2:25.24 (34.01)
  2 Alfieri, Annelise         20 WestConn-CT               NT    2:39.91    4  
                  35.93     1:16.69 (40.76)     2:03.46 (46.77)     2:39.91 (36.45)
  3 Bzikot, Michelle          18 Hunter-MR                 NT    2:40.37    3  
                  34.20     1:16.60 (42.40)     2:03.66 (47.06)     2:40.37 (36.71)
  4 Magsuci, Alexa            19 Hunter-MR                 NT    2:50.53    2  
                  38.91     1:22.18 (43.27)     2:09.90 (47.72)     2:50.53 (40.63)
 
Event 6  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheaffer, Sarah L         21 WestConn-CT               NP     153.53    9  
 
Event 7  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lacchab, Hanaa            19 Hunter-MR                 NT    2:37.03    9  
                  33.72     1:12.17 (38.45)     1:53.52 (41.35)     2:37.03 (43.51)
 -- Helmy, Samantha           18 Hunter-MR                 NT         DQ  
                  37.15     1:22.93 (45.78)     2:14.69 (51.76)          DQ (52.31)
 
Event 8  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peet, Rachel C            21 WestConn-CT               NT    1:01.72    9  
                  30.00     1:01.72 (31.72)                                        
  2 Nash, Em M                18 Hunter-MR                 NT    1:02.50    4  
                  30.66     1:02.50 (31.84)                                        
  3 Bell, Juliana R           20 WestConn-CT               NT    1:08.41    3  
                  32.54     1:08.41 (35.87)                                        
  4 Marshall, Robin           21 Hunter-MR                 NT    1:09.51    2  
                  33.45     1:09.51 (36.06)                                        
  5 Sosnoski, Liv             21 WestConn-CT               NT    1:13.11    1  
  6 Marmorato, Michaela R     18 Hunter-MR                 NT    1:18.28  
                  36.52     1:18.28 (41.76)                                        
 
Event 9  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mamone, Julia A           19 Hunter-MR                 NT    2:25.57    9  
                  33.82     1:10.78 (36.96)     1:48.31 (37.53)     2:25.57 (37.26)
  2 Xue, Kelly E              21 Hunter-MR                 NT    2:30.90    4  
                  35.17     1:13.36 (38.19)     1:51.99 (38.63)     2:30.90 (38.91)
  3 Sheaffer, Sarah L         21 WestConn-CT               NT    2:44.08    3  
                  38.85     1:19.89 (41.04)     2:02.48 (42.59)     2:44.08 (41.60)
 
Event 10  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Olivia D          19 WestConn-CT               NT    6:27.04    9  
                  34.91     1:13.36 (38.45)     1:52.76 (39.40)     2:31.94 (39.18)
        3:11.56 (39.62)     3:51.35 (39.79)     4:31.30 (39.95)     5:10.70 (39.40)
        5:50.20 (39.50)     6:27.04 (36.84)                                        
  2 Alfieri, Annelise         20 WestConn-CT               NT    6:27.95    4  
                  34.85     1:13.75 (38.90)     1:53.84 (40.09)     2:34.40 (40.56)
        3:14.02 (39.62)     3:54.01 (39.99)     4:34.64 (40.63)     5:13.87 (39.23)
        5:52.27 (38.40)     6:27.95 (35.68)                                        
  3 Baran, Molly G            19 Hunter-MR                 NT    6:28.56    3  
                  33.88     1:12.86 (38.98)     1:53.50 (40.64)     2:34.18 (40.68)
        3:14.28 (40.10)     3:54.92 (40.64)     4:35.24 (40.32)     5:15.03 (39.79)
        5:53.18 (38.15)     6:28.56 (35.38)                                        
  4 Dundon, Virginia Anne     19 Hunter-MR                 NT    6:47.28    2  
                  35.48     1:14.47 (38.99)     1:55.20 (40.73)     2:36.61 (41.41)
        3:19.63 (43.02)     4:01.74 (42.11)     4:44.19 (42.45)     5:26.11 (41.92)
        6:07.92 (41.81)     6:47.28 (39.36)                                        
  5 Paternoster, Jess         19 WestConn-CT               NT    8:34.70    1  
                  43.56     1:32.64 (49.08)     2:24.80 (52.16)     3:18.16 (53.36)
        4:12.22 (54.06)     5:05.43 (53.21)     6:00.08 (54.65)     6:52.33 (52.25)
        7:45.09 (52.76)     8:34.70 (49.61)                                        
 
Event 11  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheaffer, Sarah L         21 WestConn-CT               NP     163.05    9  
 
Event 12  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peet, Rachel C            21 WestConn-CT               NT    2:56.57    9  
                  40.21     1:25.97 (45.76)     2:11.67 (45.70)     2:56.57 (44.90)
  2 Bell, Juliana R           20 WestConn-CT               NT    3:12.70    4  
                  43.51     1:33.42 (49.91)     2:23.51 (50.09)     3:12.70 (49.19)
  3 Rwabukamba, Albertine     22 WestConn-CT               NT    3:16.57    3  
                  43.26     1:32.68 (49.42)     2:24.41 (51.73)     3:16.57 (52.16)
 -- Magsuci, Alexa            19 Hunter-MR                 NT   X2:57.90  
                  39.42     1:23.24 (43.82)     2:10.15 (46.91)     2:57.90 (47.75)
 -- Bzikot, Michelle          18 Hunter-MR                 NT   X3:10.66  
                  40.20     1:26.83 (46.63)     2:12.96 (46.13)     3:10.66 (57.70)
 
Event 13  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Hunter College-MR  'A'                                 NT   X1:49.97  
     1) Rubiano, Alexandra K 21         2) Oczos, Gabrielle 19            
     3) Lee, Katherine J 18             4) Knobler, Sera A 19             
                  27.33       55.04 (27.71)     1:21.98 (26.94)     1:49.97 (27.99)
 -- Hunter College-MR  'B'                                 NT   X2:07.47  
     1) Marshall, Robin 21              2) Huezo, Grace S 21              
     3) Valente, Christina M 21         4) Marmorato, Michaela R 18       
                  31.41     1:03.43 (32.02)     1:33.16 (29.73)     2:07.47 (34.31)
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 13                    
 
  1. Hunter College                      105   2. Western Connecticut State Univ       84